Goprimal Summer Camp

The Goprimal Summer Camp: Train, Food & Mediterranean Tranken, wat heb je nog meer nodig voor deze zomer.

Goprimal Summer Camp

De Goprimal Summer Camp vindt plaats in een van de meest idyllische locaties in Europa, Costa Brava & Alt Maresme, op slechts 25 minuten van Barcelona.

4 dagen training met enkele van de beste lokale coaches in sterkte, conditionering en gewichtheffen. Het coachingteam heeft expertise op mannelijke en vrouwelijke training en op elk moment zul je minstens 1 coach voor elke 3 mensen hebben. Onze groepen zijn max van 10 personen, dus we kunnen een topkwaliteitsopleiding voor elk niveau van atleet verzekeren. De prioriteit van ons team is dat je plezier hebt, geniet van de training, je vaardigheden verbeteren en ontdek de mooiste lokale plaatsen in deze prachtige regio. Wat een betere manier om je vakantie door te brengen dan trainen terwijl je ook geniet van mediterrane stranden en lokale gastronomie tegen de beste prijs. 1- We beginnen de dag door een uithoudingsvermogen op het strand of in de nabijgelegen kliffen, een paradijsweergave terwijl we uw bewegingspatronen perfectioneren en op uw aerobe capaciteit werken. 2- We bieden dan een gezonde en heerlijke snack, zodat u klaar bent voor de volgende sessie: kracht en gewichtheffen bij een van de topfaciliteiten; Lotta Crossfit Canet 3-lunch is in het havengebied, waar heb je een specifiek biologisch en lokaal geproduceerd menu geboekt voor ieder van jullie. 4- Om de dag te beëindigen, hebben we de laatste sessie gebouwd, gericht op het implementeren van alles wat we hebben geleerd tijdens de eerste 2 sessies in een WOD in onze faciliteit die speciaal is geboekt voor de Summer Camp-atleten. 5- Nachten zijn vrij, dus je kunt genieten en de lokale omgeving verkennen als je wilt. Niettemin zijn we overeengekomen met de lokale activiteiten om u speciale behandeling en voorwaarden aan te bieden. We raden u aan en boekt u indien nodig geselecteerde restaurants die de beste lokale gastronomie bieden tegen de beste prijs en service.

Waarom Goprimal Summer Camp

De afgelopen jaren verwelkomen we mensen uit heel Europa, die een paar dagen naar Barcelona kwamen, omdat Goprimal een zeer internationaal bedrijf is en we nauw samenwerken met honderden sportscholen, we worden altijd gevraagd waar te gaan voor eten, training, accommodatie enzovoort. We beseften dat we niet alleen aanraden, maar ook een veel betere ervaring bieden waarde per geld Als we het hele ding organiseren. Waarom? We zijn samengewerkt met lokale bedrijven om een ​​geselecteerde behandeling aan te bieden tegen een optimale prijs. Locals zijn, stelt ons in staat om met lokaal bedrijf in hun "eigen taal" om te gaan. Dus we krijgen het beste van de beste tegen een betere prijs. Coaches, restaurants, locaties en accommodaties worden zorgvuldig geselecteerd, we kijken echt in elk detail en we zullen uw ervaring onvergetelijk maken. Het eerste kamp vindt plaats van de 3 tot 8 augustus, we raden u aan deze dagen te vliegen (3e en 8e) als het trainingskamp zal plaatsvinden van de 4e tot 7e - woensdag tot zaterdag. We hebben slechts 6 beschikbare plekken, omdat de andere 8 vlekken vooraf zijn geboekt, zelfs voordat we het kamp lanceren. Om de volledige informatie van het kamp te bekijken Bekijk deze link: Goprimal Summer Camp . Boek je plek meteen Goprimal Summer Camp